| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | ZESTAW PV 2*D01 16A+2*OCH-DC T1/T2 8*M16 |
| Prekės ženklas | PCE |
| Suderintos sistemos kodas | 8537 1098 00 |
| ETIM | EC003857 |
| Spalva | Pilkas |
| Plotis | 310 mm |
| Aukštis | 246 mm |
| Gylis | 148 mm |
| Įleidimo tipas | Riebokšlio veržlė |
| Medžiaga | Plastikinis |
| 1 kategorijos tipas | No |
| 2 kategorijos tipas | Yes |
| 3 kategorijos tipas | No |
| Smūgio stiprumas | IK08 |
| Saugos laipsnis (IP) | IP54 |
| Saugiklio dydžio įvestis | 16 A |
| Pakavimo lygis 1 | 5902082075233 |