| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | DU 6025 Underfloor duct for UDSPD 25x60x3000 |
| Prekės ženklas | OBO Bettermann |
| Kategorijos |
Floor Boxes
|
| Kilmės šalis* | DE |
| * Faktinė kilmės šalis gali skirtis priklausomai nuo pristatymo partijos. Norėdami patvirtinti konkrečią kilmės šalį, susisiekite su savo paskyros vadybininku. | |
| Suderintos sistemos kodas | 3925 9020 00 |
| Plotis | 60 mm |
| Aukštis | 25 mm |
| Ilgis | 3000 mm |
| Medžiaga | Plastikinis |
| Pakavimo lygis 1 | 4012195261100 |
| Pakavimo lygis 2 | 4012197226084 |
| Skyrių skaičius | 1 |
| Nuimamas gaubtas | No |