| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | Zeiss Ba9s Triangle Flange 6V 5W |
| Prekės ženklas | Bailey |
| Kategorijos |
Medicininės paskirties lempos
BA9s lemputės |
| Kilmės šalis* | CN |
| * Faktinė kilmės šalis gali skirtis priklausomai nuo pristatymo partijos. Norėdami patvirtinti konkrečią kilmės šalį, susisiekite su savo paskyros vadybininku. | |
| Suderintos sistemos kodas | 8539 2998 00 |
| ETIM | EC002708 |
| Lizdas | BA9s |
| Lempos įtampa | 6 V |
| Lempos galia | 5 W |
| Pakavimo lygis 1 | 8714681120231 |
| Nominali srovė | 833 mA |
| Taikymas | Kita |