| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | ZAR.TFORCE LED HPL ND 25W E27 740 CL |
| Prekės ženklas | PHILIPS |
| ETIM | EC001959 |
| Užtamsinamas | No |
| Spalvos atkūrimo indeksas | 70-79 (2A klasė) |
| Lempos efektyvumas | 128 lm/W |
| Nominali įtampa nuo / iki | 220-240 V |
| Šviesos srautas | 3200 lm |
| Pakavimo lygis 1 | 8718696811115 |