| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | ZAR.MST LEDLV D 8-50W 840 MR16 24D GU5.3 |
| Prekės ženklas | PHILIPS |
| ETIM | EC001959 |
| Užtamsinamas | Yes |
| Spalvos atkūrimo indeksas | 80-89 (1B klasė) |
| Lempos efektyvumas | 83.8 lm/W |
| Nominali įtampa nuo / iki | 12 V |
| Šviesos srautas | 670 lm |
| Spindulio kampas | 24 ° |
| Pakavimo lygis 1 | 8718696576335 |