| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | ZAR.MST LEDLV D 11-50W 930 AR111 8D |
| Prekės ženklas | PHILIPS |
| ETIM | EC001959 |
| Užtamsinamas | Yes |
| Spalvos atkūrimo indeksas | 90-100 (1A klasė) |
| Lempos efektyvumas | 50.9 lm/W |
| Nominali įtampa nuo / iki | 12 V |
| Šviesos srautas | 560 lm |
| Spindulio kampas | 8 ° |
| Pakavimo lygis 1 | 8718696578353 |