| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | ZAR. LED MST MV D 4.3-50W GU10 827 40D |
| Prekės ženklas | PHILIPS |
| ETIM | EC001959 |
| Užtamsinamas | Yes |
| Spalvos atkūrimo indeksas | 80-89 (1B klasė) |
| Lempos efektyvumas | 97.7 lm/W |
| Nominali įtampa nuo / iki | 220-240 V |
| Šviesos srautas | 420 lm |
| Spindulio kampas | 40 ° |
| Pakavimo lygis 1 | 8718696563106 |