| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | ZAR. LED CLA MV D 5.5-50W GU10 827 36D |
| Prekės ženklas | PHILIPS |
| ETIM | EC001959 |
| Užtamsinamas | Yes |
| Spalvos atkūrimo indeksas | 80-89 (1B klasė) |
| Lempos efektyvumas | 63.6 lm/W |
| Nominali įtampa nuo / iki | 220-240 V |
| Šviesos srautas | 350 lm |
| Spindulio kampas | 36 ° |
| Pakavimo lygis 1 | 8718696565605 |