| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | ZAR.FILA LED ND 8-75W E27 827 A60 CL |
| Prekės ženklas | PHILIPS |
| ETIM | EC001959 |
| Užtamsinamas | No |
| Spalvos atkūrimo indeksas | 80-89 (1B klasė) |
| Lempos efektyvumas | 131.9 lm/W |
| Nominali įtampa nuo / iki | 220-240 V |
| Šviesos srautas | 1055 lm |
| Pakavimo lygis 1 | 8718696809518 |