| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | ZAR.CP LEDCAPSULELV 2,5-28W G4 830 |
| Prekės ženklas | PHILIPS |
| ETIM | EC001959 |
| Užtamsinamas | No |
| Spalvos atkūrimo indeksas | 80-89 (1B klasė) |
| Lempos efektyvumas | 120 lm/W |
| Nominali įtampa nuo / iki | 12 V |
| Šviesos srautas | 300 lm |
| Pakavimo lygis 1 | 8718696826966 |