| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | CorePro LED PLT HF 18.5W 840 4P G24q-4 |
| Prekės ženklas | PHILIPS |
| Kategorijos |
LED kompaktinės liuminescencinės lemputės
GX24q-4 lemputės |
| Kilmės šalis* | CN |
| * Faktinė kilmės šalis gali skirtis priklausomai nuo pristatymo partijos. Norėdami patvirtinti konkrečią kilmės šalį, susisiekite su savo paskyros vadybininku. | |
| Suderintos sistemos kodas | 8539 5200 00 |
| ETIM | EC001959 |
| Energijos klasė | E |
| EPREL – Europos energijos vartojimo efektyvumo etikete ženklinamų gaminių registras | 1361427 |
| Lizdas | GX24q-4 |
| Spalvos temperatūra | 4000 K |
| Lempos galia | 18.5 W |
| Šviesos srautas | 2250 lm |
| Pakavimo lygis 1 | 8719514487901 |
| Pakavimo lygis 2 | 8719514487901 |
| Pakavimo lygis 3 | 8719514487901 |