| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | ZAR.CP LED ND R50 1,7-25W E14 827 36D |
| Prekės ženklas | PHILIPS |
| ETIM | EC001959 |
| Užtamsinamas | No |
| Spalvos atkūrimo indeksas | 80-89 (1B klasė) |
| Lempos efektyvumas | 79.4 lm/W |
| Nominali įtampa nuo / iki | 220-240 V |
| Šviesos srautas | 135 lm |
| Spindulio kampas | 36 ° |
| Pakavimo lygis 1 | 8718696578490 |