| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | ZAR.CP LED ND 4,7-35W 840 MR16 36D GU5.3 |
| Prekės ženklas | PHILIPS |
| ETIM | EC001959 |
| Užtamsinamas | No |
| Spalvos atkūrimo indeksas | 80-89 (1B klasė) |
| Lempos efektyvumas | 84 lm/W |
| Nominali įtampa nuo / iki | 12 V |
| Šviesos srautas | 395 lm |
| Spindulio kampas | 36 ° |
| Pakavimo lygis 1 | 8718696579459 |