| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | ZA10 Enclosure accessories, 20 mm x 1000 mm x 1000 mm |
| Prekės ženklas | ABB |
| Kategorijos |
Assembly Accessories and Parts
|
| Kilmės šalis* | TR |
| * Faktinė kilmės šalis gali skirtis priklausomai nuo pristatymo partijos. Norėdami patvirtinti konkrečią kilmės šalį, susisiekite su savo paskyros vadybininku. | |
| Suderintos sistemos kodas | 3926 1000 00 |
| Modelis | Montavimo schemos kišenė |
| Medžiaga | Plastikinis |
| Pakavimo lygis 1 | 4011617382416 |
| Pakavimo lygis 2 | 4011617382416 |
| Spalva | Baltas |
| Plotis | 1000 |
| Aukštis | 20 mm |
| Gylis | 3 mm |
| Montuojama susiklijuojant | Yes |
| RAL numeris | 6005 |
| Pastato, skirto dėžei įmontuoti, plotis | 220 mm |
| Permatomas | No |