| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | Z. smeltp 4A dia8.5mm lg.31.5mm |
| Prekės ženklas | BTicino |
| Kategorijos |
Cilindrinės saugos
|
| Suderintos sistemos kodas | 8536 1010 00 |
| ETIM | EC002704 |
| Modelis | Keramikinis saugiklis |
| Dydis | 8x32 mm |
| Nustatyta srovė | 4 A |
| Nustatyta įtampa | 400 V |
| Išleidimo charakteristika | laiko intervalas |
| Nutraukimo pajėgumas | 0 kA |
| Galios nuostoliai prie nurodytosios srovės | 0 W |