| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | XTSZDMV3/QSA800/0805-DF. LV switchgear |
| Prekės ženklas | EATON |
| Kilmės šalis* | CZ |
| * Faktinė kilmės šalis gali skirtis priklausomai nuo pristatymo partijos. Norėdami patvirtinti konkrečią kilmės šalį, susisiekite su savo paskyros vadybininku. | |
| Suderintos sistemos kodas | 8538 1000 00 |
| ETIM | EC000747 |
| Plotis | 795 mm |
| Aukštis | 494 mm |
| Gylis | 25 mm |
| Pakavimo lygis 1 | 9010238001299 |
| EMC versija | No |
| Įstiklintų durų versija | No |
| Durų kaip atjungiamo jungiklių blokatoriaus versija | No |