| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | XTSZDSQMV3-H325W600. LV switchgear |
| Prekės ženklas | EATON |
| Kategorijos |
Mounting Сomponents
|
| Kilmės šalis* | CZ |
| * Faktinė kilmės šalis gali skirtis priklausomai nuo pristatymo partijos. Norėdami patvirtinti konkrečią kilmės šalį, susisiekite su savo paskyros vadybininku. | |
| Suderintos sistemos kodas | 8538 9099 00 |
| Plotis | 598 mm |
| Aukštis | 317 mm |
| Gylis | 60 mm |
| Pakavimo lygis 1 | 9010238001602 |
| EMC versija | No |
| Įstiklintų durų versija | No |
| Durų kaip atjungiamo jungiklių blokatoriaus versija | No |