| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | XTSZCSVT3-H325W800. LV switchgear |
| Prekės ženklas | EATON |
| Kategorijos |
Mounting Сomponents
|
| Kilmės šalis* | CZ |
| * Faktinė kilmės šalis gali skirtis priklausomai nuo pristatymo partijos. Norėdami patvirtinti konkrečią kilmės šalį, susisiekite su savo paskyros vadybininku. | |
| Suderintos sistemos kodas | 8538 9099 00 |
| Modelis | Kita |
| Montavimo padėtis | Kita |
| Pakavimo lygis 1 | 9010238001633 |
| Spalva | Kita |
| Plotis | 794 mm |
| Aukštis | 317 mm |
| Gylis | 52 mm |
| RAL numeris | 0 |
| Medžiaga | Kita |