| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | Steel clip with M10 press-in nut |
| Prekės ženklas | EATON |
| Kategorijos |
Assembly Accessories and Parts
|
| Kilmės šalis* | CZ |
| * Faktinė kilmės šalis gali skirtis priklausomai nuo pristatymo partijos. Norėdami patvirtinti konkrečią kilmės šalį, susisiekite su savo paskyros vadybininku. | |
| Suderintos sistemos kodas | 8538 9099 00 |
| Plotis | 22.3 mm |
| Aukštis | 18.5 mm |
| Gylis | 37.5 mm |
| Pakavimo lygis 1 | 9010653000839 |