| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | xCIH 7kW T1 Off-Line |
| Prekės ženklas | EATON |
| ETIM | EC002883 |
| Didžiausia įkrovimo vietos galia | 7.4 kW |
| Transporto priemonės pirmo tipo jungčių skaičius | 1 |
| Ryšio vykdymas įtaiso pusėje | Viena fazė |
| Pakavimo lygis 1 | 3553340300141 |
| Montavimo metodas | Montuojamas prie sienos |
| Plotis | 295 mm |
| Aukštis | 225 mm |
| Gylis | 122 mm |
| Su ekranu | No |
| Korpuso medžiaga | Plastikinis |
| Nominali jungties galia | 7.4 kW |
| Smūgio stiprumas | IK08 |
| Saugos laipsnis (IP) | IP54 |
| Su komunikacijos sąsaja | Yes |
| Prieigos kontrolės funkcija | Yes |
| Pasikraunačių vientų skaičius | 1 |
| Su namine jungčių dėže | Yes |
| Su apkrovos valdymu | No |
| Su energijos matuokliu | No |
| Su jungtuvu | No |
| Galimas IFTTT palaikymas | No |
| Įkrovimo laido ilgis | 5 m |
| Suderinamas su Apple HomeKit | No |
| Suderinamas su Google Assistant | No |
| Suderinamas su Amazon Alexa | No |