| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | xCIB On-line 4G |
| Prekės ženklas | EATON |
| ETIM | EC002889 |
| Su komunikacijos sąsaja | Yes |
| Didžiausias valdomų įkrovimo taškų skaičius | 100 |
| Apkrovos srovė | 8 A |
| Avarinis atleidimas netekus maitinimo | No |
| Pakavimo lygis 1 | 3553340300288 |
| Nominali įtampa | 230 V |
| Plotis | 225 mm |
| Aukštis | 295 mm |
| Gylis | 122 mm |