| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | X3301 Detecteur optique de flamme ATEX |
| Prekės ženklas | EATON |
| ETIM | EC001763 |
| Spalva | Raudonas |
| Plotis | 102 mm |
| Aukštis | 334 mm |
| Ilgis | 270 mm |
| Saugos laipsnis (IP) | IP66 |
| Pakavimo lygis 1 | 3660191302955 |
| Veikimo principas | Infraraudonieji spinduliai |
| Prijungiamas prie tinklo kabeliu | No |
| Maitinimo elementas yra komplekte | Nėra |