| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | Wyposażenie rozdzielnic |
| Prekės ženklas | PCE |
| Kilmės šalis* | PL |
| * Faktinė kilmės šalis gali skirtis priklausomai nuo pristatymo partijos. Norėdami patvirtinti konkrečią kilmės šalį, susisiekite su savo paskyros vadybininku. | |
| Suderintos sistemos kodas | 8538 9099 00 |
| ETIM | EC001285 |
| Modelis | DIN bėgis (viršutinis bėgis) 35/7.5 mm |
| Medžiaga | Plienas |
| Pakavimo lygis 1 | 5907711115427 |
| Aukštis | 35 mm |
| Ilgis | 2000 mm |