| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | WTHRPRF LED G3 3x PA CLEAR DIFFUSER 600 |
| Prekės ženklas | Sylvania |
| Kilmės šalis* | DE |
| * Faktinė kilmės šalis gali skirtis priklausomai nuo pristatymo partijos. Norėdami patvirtinti konkrečią kilmės šalį, susisiekite su savo paskyros vadybininku. | |
| Suderintos sistemos kodas | 9405 9200 00 |
| ETIM | EC002557 |
| Plotis | 110 mm |
| Aukštis | 27 mm |
| Priedo tipas | Kita |
| Ilgis | 665 mm |
| Pakavimo lygis 1 | 5410288488608 |
| Spalva | Kita |
| Diametras | 0 mm |
| Medžiaga | Kita |
| Permatomas | No |
| Priedas | No |
| Atsarginė dalis | Yes |