| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | WPM-VMR-3PH-PH |
| Prekės ženklas | Weidmüller |
| Kategorijos |
Limit Switches
|
| Kilmės šalis* | CN |
| * Faktinė kilmės šalis gali skirtis priklausomai nuo pristatymo partijos. Norėdami patvirtinti konkrečią kilmės šalį, susisiekite su savo paskyros vadybininku. | |
| Suderintos sistemos kodas | 8538 9099 00 |
| Plotis | 22.5 mm |
| Gylis | 58 mm |
| Perjungimo įtampa | 250 V |
| Galvaninė atskirtis tarp įvesties ir išvesties | Yes |
| Pakavimo lygis 1 | 4050118477849 |