| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | WORKS STAN 18W | Batten Light Fitting | Grey |
| Prekės ženklas | NORDLUX |
| Kilmės šalis* | DK |
| * Faktinė kilmės šalis gali skirtis priklausomai nuo pristatymo partijos. Norėdami patvirtinti konkrečią kilmės šalį, susisiekite su savo paskyros vadybininku. | |
| Suderintos sistemos kodas | 9405 1190 00 |
| ETIM | EC000109 |
| Plotis | 50 mm |
| Ilgis | 625 mm |
| Nominali įtampa nuo / iki | 230 V |
| Saugos laipsnis (IP) | IP23 |
| Didžiausioji sistemos galia | 18 W |
| Pakavimo lygis 1 | 5701581192072 |
| Pakavimo lygis 2 | 5701581839533 |
| Lempos laikiklis | G13 |
| Korpuso spalva | Pilkas |