| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | PPS TABLE - Workbench |
| Prekės ženklas | Phoenix Contact |
| Kategorijos |
Workshop Machinery
|
| Kilmės šalis* | DE |
| * Faktinė kilmės šalis gali skirtis priklausomai nuo pristatymo partijos. Norėdami patvirtinti konkrečią kilmės šalį, susisiekite su savo paskyros vadybininku. | |
| Suderintos sistemos kodas | 9403 2080 00 |
| Plotis | 0 mm |
| Aukštis | 0 mm |
| Gylis | 0 mm |
| Pakavimo lygis 1 | 4017918166588 |
| RAL numeris | 0 |
| Medžiagos storis | 0 mm |
| Diametras | 0 mm |