| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | WLS BY22D 35W SOX PLUS |
| Prekės ženklas | PHILIPS |
| Kilmės šalis* | CN |
| * Faktinė kilmės šalis gali skirtis priklausomai nuo pristatymo partijos. Norėdami patvirtinti konkrečią kilmės šalį, susisiekite su savo paskyros vadybininku. | |
| Suderintos sistemos kodas | 8539 3220 00 |
| ETIM | EC000822 |
| Šviesos srautas | 4550 lm |
| Bendras ilgis | 311 mm |
| Diametras | 52 mm |
| Lempos efektyvumas | 129 lm/W |
| Reikalingas išorinis balastas | Yes |
| Spalvos temperatūra | 1800 K |
| Lempos galia | 37 W |
| Pakavimo lygis 1 | 8711500194695 |
| Energijos taupymo klasė | A+ |