| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | Wiser PLC module |
| Prekės ženklas | Schneider Electric |
| Kilmės šalis* | CN |
| * Faktinė kilmės šalis gali skirtis priklausomai nuo pristatymo partijos. Norėdami patvirtinti konkrečią kilmės šalį, susisiekite su savo paskyros vadybininku. | |
| ETIM | EC000515 |
| Magistralės tipas | Kita |
| Sienų montavimas | Yes |
| Ethernet | Yes |
| 10/100 Mbps RJ45 prievadų skaičius | 1 |
| 10/100/1000 Mbps RJ45 prievadų skaičius | 0 |
| Tinka DIN bėgių (išgaubtos formos bėgių) montavimui | Yes |
| Lygiai montuojama instaliacija | No |
| Pakavimo lygis 1 | 3606481257840 |
| Plotis | 27 mm |
| Aukštis | 90 mm |
| Gylis | 68 mm |
| 10 Mbps ST prievadų skaičius | 0 |
| 100 Mbps SC prievadų skaičius | 0 |
| SC 10 Mbps prievadų skaičius | 0 |
| 10 Mbps RJ45 prievadų skaičius | 0 |
| 1000 Mbps SC (SX) prievadų skaičius | 0 |
| 1000 Mbps SC (LX) prievadų skaičius | 0 |
| 10 Gbit SC (SR) prievadų skaičius | 0 |
| Kitų prievadų skaičius | 1 |