| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | Professional electric TriCut installation pliers |
| Prekės ženklas | Wiha |
| Kategorijos |
Replės
|
| Suderintos sistemos kodas | 8203 2000 00 |
| ETIM | EC000165 |
| Izoliuotas | Yes |
| Ilgis | 170 mm |
| 1000 V izoliacinė apsauga | Yes |
| Galvos plotis | 0 mm |
| Galvutės aukštis | 0 mm |
| Pakavimo lygis 1 | 4010995385521 |