| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | Screwdriver SoftFinish slimFix Phillips PH1×80mm Electric |
| Prekės ženklas | Wiha |
| Kategorijos |
Kryžminis atsuktuvas
|
| Suderintos sistemos kodas | 8205 4000 00 |
| ETIM | EC000144 |
| Modelis | Tiesus |
| Priveržimo sistema | Philips |
| Dydis | 1 |
| Bendras ilgis | 191 mm |
| Ašmenų ilgis | 80 mm |
| Geležtės diametras | 0 mm |
| Pakavimo lygis 1 | 4010995353933 |
| Izoliuotas | Yes |
| Svoris | 0 g |
| Antimagnetinis | No |
| 1000 V izoliacinė apsauga | Yes |
| Gnybtų funkcija | No |
| Tikslus modelis | No |
| Mažai kibirkščiuojantis modelis | No |
| Veržliarakčio diametras (šešiakampis ) | 0 mm |
| Veržliarakčio plotis (kvadratinis suktuvas) | 0 mm |
| kvadratinė pavara/šešiakampė pavara | Nėra |
| Per kvadratinę/šešiakampę pavarą | No |