| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | Wi-Fi BLE 60W A60 E27 RGB 2PK + Remote |
| Prekės ženklas | PHILIPS |
| Kategorijos |
E27 LED lemputės, 8 W
E27 lemputės |
| ETIM | EC001959 |
| Lizdas | E27 |
| Spalvos temperatūra | 2700-6500 K |
| Lempos galia | 8 W |
| Šviesos srautas | 806 lm |
| Pakavimo lygis 1 | 8719514550117 |