| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | WGX-JP65A KOPPELVEER+AARDING |
| Prekės ženklas | Schneider Electric |
| Kilmės šalis* | NL |
| * Faktinė kilmės šalis gali skirtis priklausomai nuo pristatymo partijos. Norėdami patvirtinti konkrečią kilmės šalį, susisiekite su savo paskyros vadybininku. | |
| Suderintos sistemos kodas | 7326 9098 00 |
| ETIM | EC000874 |
| Modelis | Universalus |
| Be halogeno | Yes |
| Medžiagos kokybė | Kita |
| Medžiaga | Nerūdijantis plienas |
| Pakavimo lygis 1 | 7315885596245 |
| Konstrukcijos tipas | Jungiamoji mova |
| Sienos kanalo gylis | 65 mm |
| Tinka sienos kanalo pločiui nuo / iki | 170 mm |
| Su potencialo lyginimu | No |