| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | WANDCONSOLE 50I - 500mm SV |
| Prekės ženklas | Schneider Electric |
| Kilmės šalis* | SE |
| * Faktinė kilmės šalis gali skirtis priklausomai nuo pristatymo partijos. Norėdami patvirtinti konkrečią kilmės šalį, susisiekite su savo paskyros vadybininku. | |
| Suderintos sistemos kodas | 7308 9059 00 |
| ETIM | EC000022 |
| Plotis | 50 mm |
| Modelis | Sienos ir profilio pultas |
| Aukštis | 130 mm |
| Ilgis | 580 mm |
| Kampo diapazonas | 90 ° |
| DC tiekimo įtampa | No |
| Tinka kabelio tvarkymo sistemos pločiui | 500 mm |
| Pakavimo lygis 1 | 3606480911354 |
| RAL numeris | 0 |
| Paviršiaus apdorojimas | Ištisinis galvanizmas |
| Medžiagos kokybė | Kita |
| Medžiaga | Plienas |
| Apkrovos atlaikymo pajėgumas | 1.75 kN |