| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | Wall mounting lugs 500 pcs. |
| Prekės ženklas | Ensto |
| ETIM | EC002625 |
| Priedo tipas | Montavimo kronšteinas |
| Medžiaga | Plastikinis |
| Pakavimo lygis 1 | 6438100211844 |
| Pakavimo lygis 2 | 6438100211844 |
| Plotis | 65 mm |
| Aukštis | 46 mm |
| Gylis | 10 mm |