| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | Wall mounting L 252 B 132 H 60 colour: white |
| Prekės ženklas | RZB |
| Kategorijos |
Šviestuvų priedai
Šviestuvai |
| Kilmės šalis* | DE |
| * Faktinė kilmės šalis gali skirtis priklausomai nuo pristatymo partijos. Norėdami patvirtinti konkrečią kilmės šalį, susisiekite su savo paskyros vadybininku. | |
| Suderintos sistemos kodas | 9405 9900 00 |
| ETIM | EC002557 |
| Plotis | 132 mm |
| Aukštis | 60 mm |
| Priedo tipas | Montavimo rinkinys |
| Ilgis | 252 mm |
| Pakavimo lygis 1 | 4010319268912, 4010319268912 |
| Spalva | Baltas |
| Medžiaga | Plienas |
| Permatomas | No |
| Priedas | Yes |