| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | WALL BRACKET W27 HOT GALVANIZED |
| Prekės ženklas | EATON |
| ETIM | EC002557 |
| Plotis | 65 mm |
| Aukštis | 235 mm |
| Priedo tipas | Atraminis kronšteinas |
| Ilgis | 215 mm |
| Pakavimo lygis 1 | 4250217425523 |
| Spalva | Sidabrinis |
| Diametras | 0 mm |
| Medžiaga | Plienas |
| Permatomas | No |
| Priedas | Yes |
| Atsarginė dalis | Yes |