| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | Wall bracket for Outdoor Beam and MILOX floodlight, anthracite, 50cm |
| Prekės ženklas | SLV |
| Kilmės šalis* | CN |
| * Faktinė kilmės šalis gali skirtis priklausomai nuo pristatymo partijos. Norėdami patvirtinti konkrečią kilmės šalį, susisiekite su savo paskyros vadybininku. | |
| Suderintos sistemos kodas | 7326 9098 00 |
| ETIM | EC002557 |
| Plotis | 180 mm |
| Aukštis | 110 mm |
| Priedo tipas | Montavimo rinkinys |
| Ilgis | 520 mm |
| Pakavimo lygis 1 | 4024163167406 |
| Spalva | Antracitas |
| Diametras | 0 mm |
| Medžiaga | Plienas |
| Priedas | Yes |
| Atsarginė dalis | No |