| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | WALL BASE 12/24V ACDC |
| Prekės ženklas | Legrand |
| Kategorijos |
Šviestuvų priedai
Šviestuvai |
| Kilmės šalis* | FR |
| * Faktinė kilmės šalis gali skirtis priklausomai nuo pristatymo partijos. Norėdami patvirtinti konkrečią kilmės šalį, susisiekite su savo paskyros vadybininku. | |
| Suderintos sistemos kodas | 8538 9099 00 |
| Plotis | 100 mm |
| Aukštis | 61 mm |
| Priedo tipas | Trikojis |
| Ilgis | 115 mm |
| Pakavimo lygis 1 | 3414971497863 |
| Pakavimo lygis 2 | 3414971497870 |
| Pakavimo lygis 3 | 3414971497863 |
| Spalva | Pilkas |
| Medžiaga | Plastikinis |