| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | BV-SU1/13/10GREY Busbar |
| Prekės ženklas | ABB |
| Suderintos sistemos kodas | 3916 2000 00 |
| ETIM | EC000215 |
| Izoliuotas | Yes |
| Nominali nuolatinė srovė Iu | 63 A |
| Polių skaičius | 2 |
| Pakavimo lygis 1 | 5413656505785 |
| Fazių skaičius | 2 |
| Kryžminė sekcija | 10 mm² |
| Ilgis | 252 mm |
| Sąlygota nominali trumpo jungimosi srovė lq | 25 kA |
| Modulinių tarpų skaičius plotyje | 14 |
| Nominali padidėjimo įtampa | 4 kV |
| Elektrinės jungties tipas | Smailė |
| Tinka įrenginiams su papildomu jungikliu | No |
| Tinka įrenginiams su N magistraline jungtimi | No |
| Tinka įvairiems įrenginiams | 7 |
| Maks. nominali operacinė įtampa Ue | 500 V |
| Dalies matmenys | 18 mm |