| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | BV-G 4/56/10B Busbar |
| Prekės ženklas | ABB |
| Suderintos sistemos kodas | 8536 9001 00 |
| ETIM | EC000215 |
| Izoliuotas | Yes |
| Nominali nuolatinė srovė Iu | 100 A |
| Polių skaičius | 2 |
| Pakavimo lygis 1 | 5413656505624 |
| Fazių skaičius | 2 |
| Kryžminė sekcija | 10 mm² |
| Ilgis | 1016 mm |
| Sąlygota nominali trumpo jungimosi srovė lq | 25 kA |
| Modulinių tarpų skaičius plotyje | 57 |
| Nominali padidėjimo įtampa | 4 kV |
| Elektrinės jungties tipas | Šakė |
| Tinka įrenginiams su papildomu jungikliu | No |
| Tinka įrenginiams su N magistraline jungtimi | Yes |
| Tinka įvairiems įrenginiams | 27 |
| Maks. nominali operacinė įtampa Ue | 500 V |
| Dalies matmenys | 18 mm |