| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | VX Fuse-switch disconnector enclosure, WHD: 1200x2200x800 mm, sheet steel |
| Prekės ženklas | Rittal |
| Kategorijos |
Elektros skydeliai ir korpusai
|
| Kilmės šalis* | DE |
| * Faktinė kilmės šalis gali skirtis priklausomai nuo pristatymo partijos. Norėdami patvirtinti konkrečią kilmės šalį, susisiekite su savo paskyros vadybininku. | |
| Suderintos sistemos kodas | 9403 2080 00 |
| ETIM | EC000261 |
| Saugos laipsnis (IP) | IP54 |
| Šiluminė sklaida (Delta T = 20 K) pagal IEC/TR 60890 | 926 W |
| Maks. leistina gaubto apkrova pagal IEC 62208 | 14000 N |
| Maks. leistina durų (-ių) apkrova pagal IEC 62208 | 900 N |
| Pakavimo lygis 1 | 4028177937055, 4028177937055 |
| Spalva | Pilkas |
| Plotis | 1200 mm |
| Aukštis | 2200 mm |
| Gylis | 800 mm |
| RAL numeris | 7035 |
| Su montavimo plokšte | No |
| Durų kiekis | 1 |
| Spynų skaičius | 2 |
| Sienų montavimas | No |
| EMC versija | No |
| Su glazūruotomis durimis | No |
| Gali būti sujungtas | Yes |
| Medžiagos kokybė | Kita |
| Medžiaga | Plienas |
| Smūgio stiprumas | IK09 |
| Tinka įrengimui lauke | No |
| Montavimo plokštės reguliuojamas gylis | No |
| Su ventiliacinėmis durimis | No |
| Paviršiaus tipas | Su miltelių danga |
| Su galinėmis durimis | No |
| Sienos sumontavimas | No |
| Šlaitinis stogas | No |
| Polių tvirtinimas | No |
| Maks. leistina montavimo plokštės apkrova pagal IEC 62208 | 5000 N |
| Ant grindų statomas sieninis modelis | Yes |
| Kampinis modelis | No |
| Tarpinis montavimas | Yes |