| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | VT-TM 5/18 HF |
| Prekės ženklas | Weidmüller |
| Kategorijos |
Kabelių žymekliai
|
| Kilmės šalis* | DE |
| * Faktinė kilmės šalis gali skirtis priklausomai nuo pristatymo partijos. Norėdami patvirtinti konkrečią kilmės šalį, susisiekite su savo paskyros vadybininku. | |
| Suderintos sistemos kodas | 3926 9097 00 |
| ETIM | EC001530 |
| Modelis | Limpanti etiketė |
| Tipas | Vidutinio storio siena |
| Medžiaga | Plastikinis |
| Pakavimo lygis 1 | 4008190333010 |
| Montavimo metodas | Sustabdyti |
| Spalva | Kita |
| Plotis | 16.1 mm |
| Ilgis | 18 mm |
| Kabelio diametras | 9-15 mm |
| Su etiketės vieta | Yes |
| Šerdies diametras nuo / iki | 25-70 mm |
| Permatomas | Yes |