| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | Volt Light LVD1A |
| Prekės ženklas | Fluke |
| Kilmės šalis* | CN |
| * Faktinė kilmės šalis gali skirtis priklausomai nuo pristatymo partijos. Norėdami patvirtinti konkrečią kilmės šalį, susisiekite su savo paskyros vadybininku. | |
| Suderintos sistemos kodas | 9030 3100 00 |
| ETIM | EC000494 |
| Srovės tiekimas | Baterija |
| Tęstinumo testas | No |
| Įtampos rodmuo | Kita |
| Įtampos matavimo diapazonas | 40-300 V |
| Matavimo grandinės kategorija | Nėra |
| Testo tipas | 1 polius |
| Pakavimo lygis 1 | 0095969773188 |
| Ilgis | 75 mm |
| Ašmenų ilgis | 0 mm |
| Ašmenų plotis | 0 mm |
| Vidinė bazės apkrova | No |
| Vieno polio fazės rodmuo | Yes |
| Bekontaktis įtampos nustatymas | Yes |
| Duomenų laikymas | No |
| Foninio apšvietimo LC rodmuo | No |
| Apsaugos nuo pradūrimo testas | No |
| Šviesos matavimo taškas | Yes |
| Lauko rotacijos krypties rodmuo | No |
| Perjungiama apkrova | No |
| Nelaidumo matavimas | 0 Ohm |
| Tinka naudoti esant kritulių | No |
LVD1A,VOLT LIGHT EU ROHS