| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | MBCSCMCB DEKSEL 25S60 VR AUTOMAAT |
| Prekės ženklas | ABB |
| Suderintos sistemos kodas | 3926 9097 00 |
| ETIM | EC000775 |
| Medžiaga | Plastikinis |
| Pakavimo lygis 1 | 5411815244063 |
| Spalva | Pilkas |
| Plotis | 600 mm |
| Aukštis | 250 mm |
| Gylis | 51 mm |
| Vyrinis | No |
| Greitas užraktas | Yes |
| Permatomas | Yes |