| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | V43BTSE6 VMS43 EMPTY FOR LBS 250A |
| Prekės ženklas | ABB |
| Kilmės šalis* | BE |
| * Faktinė kilmės šalis gali skirtis priklausomai nuo pristatymo partijos. Norėdami patvirtinti konkrečią kilmės šalį, susisiekite su savo paskyros vadybininku. | |
| Suderintos sistemos kodas | 8538 9099 00 |
| ETIM | EC002288 |
| Montavimo metodas | Viršutinis sluoksnis (tinko) |
| Apsauga | Miniatiūra/ įžeminimo nuotėkio pertraukiklis |
| Saugos laipsnis (IP) | IP65 |
| Pakavimo lygis 1 | 5411815257223 |
| Plotis | 320 mm |
| Aukštis | 320 mm |
| Gylis | 179 mm |
| Su lizdo išvestimi | No |
| Fazių skaičius | 3 |
| Galimas praplėtimas | Yes |
| Su permatomu gaubtu | Yes |
| Korpuso medžiaga | Plastikinis |
| Šviesos grupių skaičius | 0 |
| Su signaliniu transformatoriumi | No |
| Pagrindinio jungiklio nominali srovė | 200 A |