| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | VLOERBEVESTIGINGSKIT VOOR PLA OF 420MM |
| Prekės ženklas | Schneider Electric |
| Kategorijos |
Assembly Accessories and Parts
|
| Kilmės šalis* | ES |
| * Faktinė kilmės šalis gali skirtis priklausomai nuo pristatymo partijos. Norėdami patvirtinti konkrečią kilmės šalį, susisiekite su savo paskyros vadybininku. | |
| Suderintos sistemos kodas | 8538 1000 00 |
| Priedo tipas | Adapterio rinkinys |
| Medžiaga | Plienas |
| Pakavimo lygis 1 | 3606480678585 |
| Plotis | 368 mm |
| Aukštis | 21 mm |
| Gylis | 70 mm |