| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | VKS 644-0 Video crossboard module |
| Prekės ženklas | Siedle |
| Kategorijos |
Durų telefonspynės
|
| Kilmės šalis* | DE |
| * Faktinė kilmės šalis gali skirtis priklausomai nuo pristatymo partijos. Norėdami patvirtinti konkrečią kilmės šalį, susisiekite su savo paskyros vadybininku. | |
| Suderintos sistemos kodas | 8517 6990 00 |
| ETIM | EC001349 |
| Funkcija | Valdyti |
| Pakavimo lygis 1 | 4015739865208 |
| Montavimo metodas | DIN bėgis |
| Plotis | 144 mm |
| Aukštis | 130 mm |
| Gylis | 55 mm |
| Instaliacinis metodas | Kita |
| Medžiaga | Aliuminis |
| Modulinių tarpų skaičius plotyje | 8 |