| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | Vic 35 4000K | Ceiling light | White |
| Prekės ženklas | NORDLUX |
| Suderintos sistemos kodas | 9405 1140 90 |
| ETIM | EC002892 |
| Energijos klasė | |
| EPREL – Europos energijos vartojimo efektyvumo etikete ženklinamų gaminių registras | 1157806 |
| Korpuso spalva | Baltas |
| Spalvos atkūrimo indeksas | 80-89 (1B klasė) |
| Aukštis / gylis | 43 mm |
| Nominali įtampa nuo / iki | 220-240 V |
| Saugos laipsnis (IP) | IP23 |
| Spalvos temperatūra | 4000 K |
| Didžiausioji sistemos galia | 36 W |
| Nurodytasis šviesos srautas pagal EC 6272 | 3600 lm |
| Pakavimo lygis 1 | 5704924012693 |
| Pakavimo lygis 2 | 5708839012694 |
| Korpuso medžiaga | Plastikinis |