| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | FLUKE-810 Vibration Tester |
| Prekės ženklas | Fluke |
| Kategorijos |
Electrical Test Equipment
|
| Kilmės šalis* | US |
| * Faktinė kilmės šalis gali skirtis priklausomai nuo pristatymo partijos. Norėdami patvirtinti konkrečią kilmės šalį, susisiekite su savo paskyros vadybininku. | |
| Suderintos sistemos kodas | 9031 8080 00 |
| Didžiausioji baterijos veikimo trukmė | 8 h |
| Su matavimo valdymo jėgos jutikliu | No |
| Su guolių būklės įvertinimu | Yes |
| Su mašinos vibracijos įvertinimu | Yes |
| Matavimo vieneto vibracijos greitis (RMS) | mm/s ir coliai/s |
| Matavimo vieneto vibracijos greitis (pikas) | mm/s ir coliai/s |
| Matavimo vieneto vibracijos pagreitis (pikas) | m/s² ir g |
| Matavimo vieneto vibracijos poslinkis | Kita |
| Matavimo vieneto vibracinis pagreitis (RMS) | m/s² ir g |
| Pakavimo lygis 1 | 0095969527415 |
| Plotis | 26.7 mm |
| Aukštis | 185.6 mm |
| Gylis | 70 mm |
| Svoris | 1.9 kg |
| USB jungtis | Yes |
| Ekrano įstrižainė | 5.7 inch |
| Analoginė audio išvestis | No |
| IR daviklis | No |
| „Bluetooth“ sąsaja | No |
| Vidinė atmintis | Yes |
| Įėjimo jungtis | Kita |
| Su įmontuotu žibintuvėliu | No |
| Su ekrano apšvietimu | No |
| Su emisijos korekcija | No |
| Kritimo bandymo aukštis | 0 m |
De Fluke 810-trillingsanalyse instrument is het meest geavanceerde gereedschap voor probleemoplossing voor werktuigkundige onderhoudsteams die nú een antwoord nodig hebben. De unieke diagnosetechnologie helpt u mechanische problemen snel te identificeren en prioriteiten aan te geven, zodat u de expertise van een trillingsanalist in handen hebt.